Ośrodek Kultury Gminy Lubin

ZOSIA KWAPISZ Z OBORY

Zosia Kwapisz jest młodą, utalentowaną muzycznie, mieszkanką Obory. Jest bardzo zaangażowana w życie społeczności uczniowskiej, czynnie bierze udział w wielu przedsięwzięciach artystycznych szkoły. Godnie reprezentuje szkołę zarówno na uroczystościach i konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Jest laureatką nagrody ANIOŁ 2015 w kategorii WOLONTARIAT przyznawanej przez Starostę Lubińskiego. Jej największą pasją jest śpiew i taniec. Brała udział w licznych konkursach organizowanych nie tylko przez szkołę, ale również przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin i inne placówki. Była uczestniczką STUDIA PIOSENKI „ŁAŁ”. Często jej występy artystyczne uświetniają organizowane przez jednostki gminne uroczystości, m.in. podczas Tradycji Wielkanocnych, Tradycji Bożonarodzeniowych, Przeglądu Amatorskich Form Kabaretowych uHaHa. Występowała podczas tradycyjnych dożynek, Dnia Dziecka w Szklarach Górnych i Oborze. Na zaproszenie Starosty Lubińskiego wraz z grupą dzieci ze swojej szkoły występowała podczas Wigilii Powiatowej. Dwukrotnie otrzymała List Gratulacyjny za osiągnięcia od Wójta Gminy Lubin.

W 2017 r. została nominowana do Aniołów Kultury Gminy Lubin w kategorii: TANIEC, MUZYKA, ŚPIEW.