Ośrodek Kultury Gminy Lubin

ZAPRASZAMY NA KONCERT

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza 25 maja o godz. 17.00 do świetlicy na koncert „Kofta, nastroje i żart”, który odbędzie się podczas gali wręczania nagród Anioły Kultury Gminy Lubin.

Widzowie usłyszą wiele pięknych piosenek Jonasza Kofty, w interpretacji Katarzyny Jamróz, m.in. “Do łezki łezka”, “Jego portret”, “Idź swoją drogą”, “Podróżą każda miłość jest”. W programie jest też spora porcja subtelnych żartów i anegdot, a całość składa się w fabularyzowaną opowieść o poecie spacerującym uliczkami uzdrowiska. Wysłuchamy piosenek zaaranżowanych i utrzymanych w niezwykłym klimacie.

Udział biorą:
Katarzyna Jamróz – aktorka teatralna i filmowa, laureatka Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, znana z wielu programów rozrywkowych TVP (m.in. „Co nam w duszy gra”, „Kraj się śmieje”) oraz seriali („M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz”).

Rafał Piechota –  autor i aktor kabaretu Afera, autor scenariuszy programów rozrywkowych zrealizowanych przez TVP (m.in. „Zimowy Show Kabaretowy”, „Kabaret na festiwalu”, współautor telewizyjnego cyklu „Kabaret z … w tle”), twórca Kabaretu Kulturalnego Rafałszerze Bemoli, felietonista radiowy, pomysłodawca Uzdrowiska Piosenka – Zdrój.

Jacek Skowroński – aranżer, kompozytor, absolwent poznańskiej Akademii Muzycznej, wieloletni kierownik muzyczny zespołu Hanny Banaszak.

Marcin Chenczke –  absolwent poznańskiej Akademii Muzycznej i Akademii Muzycznej we Wrocławiu, jeden z najlepszych kontrabasistów jazzowych młodego pokolenia, muzyk Filharmonii Poznańskiej.

DATA: piątek 25.05.2018 GODZINA: 17.00.

MIEJSCE: świetlica wiejska w Oborze

Wstęp wolny. Zapraszamy.