Ośrodek Kultury Gminy Lubin

ZAPRASZAMY NA KONCERT JACKA RÓŻAŃSKIEGO

JACEK RÓŻAŃSKI w koncercie – spektaklu ŻYCIE TO NIE TEATR z poezją Edwarda Stachury i muzyką Jerzego Satanowskiego.

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza na wyjątkowy dla historii literatury i teatru spektakl „ŻYCIE TO NIE TEATR” w oryginalnym wykonaniu  Jacka Różańskiego, słynnego laureata Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, aktora Teatru  Narodowego, jedynego niepowtarzalnego wykonawcy tego widowiska poetycko – muzycznego z poezją Edwarda Stachury do muzyki Jerzego Satanowskiego.

Artysta zaśpiewa utwory z kultowej płyty z twórczością Edwarda Stachury. Muzyka i aranżacje Jerzego Satanowskiego wychodzą daleko poza formułę poezji śpiewanej, w połączeniu z charyzmą wykonawcy tchnęły w te wiersze i piosenki nowego ducha, co się wyśmienicie udało. Artyście towarzyszą gitarzyści Janusz Musielak oraz Wojciech Warszawski.

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza na spotkanie z aktorem w ramach projektu WYBIERAM TEATR 2019, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Koncert  odbędzie się w poniedziałek 02.12.2019 r. o godzinie 17:00 w świetlicy wiejskiej w miejscowości OBORA. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!