Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Wyróżnienie dla solistek z ŁAŁ

17.01.2017 r. Zespół Wokalny Studia Piosenki ŁAŁ działający przy Ośrodku Kultury Gminy Lubin zdobył Wyróżnienie na XVI Festiwalu Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez Dom Kultury Atrium w Legnicy. W festiwalu wzięło udział 18 zespołów w dwóch kategoriach wiekowych. To pierwszy konkurs i pierwszy sukces młodego zespołu, który rozpoczął swoją działalność ponad rok temu.

W skład zespołu wchodzą m.in. uczennice Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim. Solistki reprezentujące Studio Piosenki ŁAŁ na festiwalu to: Wiktoria Ogłozińska, Julia Werbna, Amelia Prętka, Jagoda Bogucka i Emilia Malinowska. Zajęcia Studia Piosenki ŁAŁ odbywają się w SP w Krzeczynie Wielkim w poniedziałki i w świetlicy wiejskiej w Osieku w środy Zespół przygotował – instruktor OKGL – Kamil Lis. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.