Ośrodek Kultury Gminy Lubin

WERNISAŻ w Pieszkowie

W środę 29.07.20 odbył się wernisaż prac powstałych podczas warsztatów malarstwa organizowanych przez OKGL.

W świetlicy w Pieszkowie spotkali się uczestnicy zajęć z Pieszkowa i Chróstnika. Ekspozycja zaprezentowanych obrazów dała efekt imponujący. Zarówno prowadząca warsztaty Agnieszka Byszkowska, jak i dyrektor OKGL Magdalena Dubińska, podziękowały wszystkim twórcom za uczestnictwo, kreatywność i tworzenie wspaniałych prac. Wystawa jest podsumowaniem pracy z całego roku i wieńczy dotychczasowe zmagania uczestników spotkań z kolorem, światłocieniem, fakturą… Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorkom tego spotkania za zaproszenie, m.in.: pani sołtys z Pieszkowa Renacie Jędrak, pani sołtys z Chróstnika Elżbiecie Białosiewicz, uczestniczkom: Patrycji Kita, Leokadii Gimel, Grażynie Pęciak, Małgorzacie Leleń, Marii Galuba, Teresie Kot, Joannie Chmielewskiej, Joannie Pietruszce, Agnieszce Cichoszewskiej, Natalii Cichoszewskiej, Aleksandrze Sieradzkiej, Hannie Sieradzkiej a panu Arturowi Jędrak za przepiękne zdjęcia.

Warsztaty malarstwa wrócą po wakacjach, chętnych zachęcamy do uczestnictwa.

Zapisy w OKGL.