Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Warsztaty witrażowe w Czerńcu

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Czerniec zaprosiły Ośrodek Kultury Gminy Lubin do współpracy w ramach projektu „Sztuka i serce”. Projekt jest realizowany w ramach Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw i finansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata
2014-2020″.

W poniedziałkowe popołudnie mieszkanki gminy Lubin spotkały się w miejscowości Czerniec, by nauczyć się tworzenia witraży metodą Tiffany’ego pod okiem instruktora z Ośrodka Kultury Gminy Lubin. Specjalnie na warsztaty przygotowany został filmik instruktażowy, który można zobaczyć w zakładce WARSZTATY ONLINE. Uczestniczki w kolejne poniedziałki będą doskonalić pozyskane umiejętności, choć jak można zauważyć na poniższych zdjęciach niewiele jest do doskonalenia 🙂 Zapraszamy do galerii.