Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Walentynkowy Turniej Bowlingowy

Walentynkowy Turniej Bowlingowy 16.02.2020r

W niedzielę 16 lutego w Bowling Clubie w Lubinie odbył się I Walentynkowy Turniej Bowlingowy dla mieszkańców Gminy Lubin. Do zawodów zgłosiło się 20 par z sołectw naszej gminy. Rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze i była możliwością miłego spędzenia wolnego czasu jak i pozwoliła nawiązać nowe znajomości. Najlepsi uczestnicy niedzielnych zawodów otrzymali pamiątkowe statuetki, a trzy najlepsze pary dodatkowo vouchery do restauracji ,, Piekielna Kura”. Nagrody i wyróżnienia wręczała dyrektor OKGL Gminy Lubin pani Magdalena Dubińska.

Wyniki

  1. Dorota, Jarosław Klin ( Chróstnik ) – 496 pkt.
  2. Bożena, Zbigniew Karyś (Obora ) – 483 pkt.
  3. Dagmara, Piotr Ceranowscy ( Obora ) – 466 pkt.
  4. Renata, Tomasz Targowicz ( Raszówka ) – 449 pkt.
  5. Małgorzata, Dariusz Sędzikowscy ( Karczowiska ) – 391 pkt.
  6. Marta, Artur Kręcińscy ( Raszowa Mała ) – 387 pkt.
  7. Elżbieta, Wojciech Białosiewicz ( Chróstnik ) – 382 pkt.
  8. Małgorzata, Jarosław Polniak ( Krzeczyn Wielki ) – 377 pkt.
  9. Iwona, Czesław Rojek ( Krzeczyn Mały ) – 366 pkt.
  10. Grażyna , Kazimierz Sępek ( Krzeczyn Wielki ) – 348 pkt.