Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Walentynki na sportowo

W pierwszym Walentynkowym Turnieju Bowlingowym dla mieszkańców Gminy Lubin wystartowało 20 par z naszej gminy. Rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze, była to też doskonała okazja do atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu i nawiązania  nowych znajomości. Najlepsi uczestnicy niedzielnych zawodów otrzymali pamiątkowe statuetki, a trzy najlepsze pary dodatkowo vouchery do restauracji ,, Piekielna Kura”. Nagrody i wyróżnienia wręczała dyrektor Ośrodka Kultury Gminy Magdalena Dubińska.

Poniżej publikujemy pełne wyniki rozgrywek

  1. Dorota i Jarosław Klin (Chróstnik) – 496 pkt.
  2. Bożena i Zbigniew Karyś (Obora) – 483 pkt.
  3. Dagmara i Piotr Ceranowscy (Obora) – 466 pkt.
  4. Renata i Tomasz Targowicz (Raszówka) – 449 pkt.
  5. Małgorzata i Dariusz Sędzikowscy ( Karczowiska ) – 391 pkt.
  6. Marta i Artur Kęcińscy (Raszowa Mała) – 387 pkt.
  7. Elżbieta i Wojciech Białosiewicz ( ChróstniK) – 382 pkt.
  8. Małgorzata i Jarosław Polniak (Krzeczyn Wielki ) – 377 pkt.
  9. Iwona i Czesław Rojek (Krzeczyn Mały) – 366 pkt.
  10. Grażyna i Kazimierz Sępek (Krzeczyn Wielki) – 348 pkt.,