Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Uszka z barszczem, kaczka nadziewana a może karp po staropolsku? Jaka potrawa skradnie nasze serca i podniebienia w tym roku?

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w X edycji konkursu kulinarnego „Tradycje Bożonarodzeniowe’2017 r.”, w którym wybierzemy najsmaczniejszą potrawę postną, potrawę na dzień świąteczny i deser bożonarodzeniowy oraz przyznamy Puchar Wójta Gminy Lubin za stół wigilijny.

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Wiejskiej Lubin. Uczestnikami mogą być: Koła Gospodyń, Sołectwa, Kluby Seniora, Stowarzyszenia oraz inne grupy aktywne. Każdy uczestniczący zespól zobowiązuje się do przygotowania prezentacji

Tradycje Bożonarodzeniowe odbędą się dnia 8.12.2017 r. w świetlicy wiejskiej w Osieku o godz. 17.00

Nasze imprezy kulinarne co roku spotykają się z wielkim zainteresowaniem, dlatego prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się, gdyż decydować będzie kolejność zgłoszeń – data wpływu karty zgłoszeniowej.

Do pobrania: Regulamin i karta zgłoszenia