Ośrodek Kultury Gminy Lubin

TURYSTYCZNIE W GOLI

7.10.2016 r. w świetlicy wiejskiej w Goli odbyła się GIEŁDA PIOSENKI TURYSTYCZNEJ ‘2016 zorganizowana przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin. Odbył się również rajd pieszy, którego celem było zdobycie najwyższego szczytu w powiecie lubińskim – „Grzybowej Góry” (216,7 m n.p.m.). Wszyscy podjęli trud wspinaczki ze śpiewem na ustach. Po powrocie z rajdu zostały rozdane nagrody. Uczestnikami spotkania byli członkowie zespołów: „SZuM” i „Pinezka” ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim, oraz Zosia Kwapisz ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Szklarach Górnych.  Wszystkie zaprezentowane utwory były wykonane brawurowo, dlatego też wykonawcy zostali nagrodzeni trzema równorzędnymi nagrodami. Wszystkim gratulujemy.

Zdjęcia: P. Szydło