Ośrodek Kultury Gminy Lubin

TURYSTYCZNIE W GOLI

28 kwietnia 2017 r. w świetlicy wiejskiej w Goli odbyła się Giełda Piosenki Turystycznej ’ 2017 zorganizowana przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin.

Uczestnikami spotkania byli członkowie zespołów: SZuM ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim, GAMA ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szklarach Dolnych, VENTUS CREPANTIS ze Studia Piosenki ŁAŁ działający przy Ośrodku Kultury Gminy Lubin oraz solistka Aleksandra Naglik – mieszkanka Obory.

Mimo niesprzyjającej pogody odbył się również tradycyjny rajd pieszy, którego celem było zdobycie najwyższego szczytu w powiecie lubińskim – „Grzybowa Góra” 9216,7 m n.p.m.). Wszyscy podjęli trud wspinaczki ze śpiewem na ustach.

Po powrocie z rajdu na uczestników czekały nagrody. Wszystkie zaprezentowane utwory były wykonane na bardzo wysokim poziomie, dlatego też wykonawcy zostali nagrodzeni czterema równorzędnymi pierwszymi nagrodami. Wszystkim gratulujemy             i zapraszamy za rok.

Foto: Paweł Szydło