Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Ruszają Bożonarodzeniowe Konkursy Plastyczne

Kolejny raz Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza mieszkańców gminy do wspólnej, przedświątecznej zabawy. W tym roku proponujemy 2 konkursy plastyczne :

  • Konkurs na Kartkę Świąteczną
  • Konkurs na Ozdobę Bożonarodzeniową

Tegoroczny temat „ Święta Bożego Narodzenia” pozwala na całkowitą dowolność przy tworzeniu kartek, stosując rozmaite techniki malarskie i plastyczne. Przypominamy, że kartka która otrzyma nagrodę GRAND PRIX zostanie dodatkowo uwieczniona na kartce bożonarodzeniowej Gminy Lubin. W ubiegłym roku Anioł Kaliny Gronczyńskiej z Osieka trafił do przyjaciół, partnerów i współpracowników naszego samorządu.

Konkurs na Ozdobę Bożonarodzeniową to nowa propozycja. Czekamy na ciekawe formy przestrzenne, które przystroją choinkę podczas tegorocznych Tradycji Bożonarodzeniowych, w czasie  których poznamy zwycięzców konkursu.

Własnoręcznie wykonane prace należy dostarczyć do siedziby Ośrodka Kultury Gminy Lubin do 29 listopada 2017 r. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody i upominki.

Rozstrzygnięcie konkursów odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Osieku 8 grudnia 2017 r.
o godz. 17.00 podczas imprezy kulinarnej „Tradycje Bożonarodzeniowe”.

Do pobrania regulaminy:

KARTKA ŚWIĄTECZNA

OZDOBY BOŻONARODZENIOWE