Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Strefowy Turniej Tenisa Stołowego

STREFOWE ROZGRYWKI TENISA STOŁOWEGO

Trzydziestu pięciu zawodników walczyło o miejsca w Strefowych Rozgrywkach Tenisa Stołowego, które odbyły się w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Raszówce. Zwycięzcy będą reprezentować naszą gminę w Turnieju  Dolnośląskim.

Turniej tenisa stołowego cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem mieszkańców Raszówki i okolic. Prężnie działająca drużyna wyśle kilkoro swoich reprezentantów na Turniej Dolnośląski.

Mamy dwóch reprezentantów w kategorii Junior są to Oskar Jadach i Łukasz Ickiewicz, jedna Młodziczka- Ilona Sowińska. Jako Młodzicy na zawody dolnośląskie pojadą Karol Góral i Filip Jurewicz, za to w kategorii Kadet będziemy mieli aż trzech reprezentantów, są to Grzegorz Góral, Gabriel Błądek oraz Jakub Skibik. Z kolei jako Juniorka będzie nas reprezentować Katzrzyna Rogalska. Seniorki, które są naszą chlubą i napewno nie pozwolą odebrać sobie podium to Dorota Nowacka i Monika Idczak.