Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Start projektu „Wybieram Teatr” – zapisy do 15.09.2020

WYBIERAM TEATR 2020

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza do udział w III edycji projektu Wybieram Teatr, którego ideą jest edukacja teatralna, rozwijanie zainteresowań oraz zachęcenie do działań twórczych mieszkańców Gminy Lubin. Dotychczasowe edycje udowodniły, że wszyscy, niezależnie od wieku jesteśmy aktorami i potrafimy odnaleźć się na scenie.

W ramach Wybieram Teatr odbędą się warsztaty zorganizowane przy współpracy z aktorami Teatru Polskiego we Wrocławiu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Ośrodkiem Kultury Gminy Lubin do 15 września 2020 r.

WYBIERAM TEATR To projekt w ramach programu „Edukacja Kulturalna” dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, który realizowany jest przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin od sierpnia do grudnia 2020 r.

Ośrodek Kultury Gminy Lubin
ul. Księcia Ludwika I 3, 59-300 Lubin
tel./fax: 76-844-82-33
e-mail: sekretariat@okgminalubin.pl
Godziny otwarcia: PN.-PT.: 7.30-15.30

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Wybieram TEATR  Ośrodek Kultury Gminy Lubin Teatr Polski we Wrocławiu

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”