Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Ruszył nabór do III edycji Akademii Senioralnej Gminy Lubin

Zapraszamy chętnych Seniorów 50+ o zgłaszanie swojego udziału w wybranych zajęciach, telefonicznie pod nr 76 845 59 86              bądź e-mailowo: akademiasenioralna@okgminalubin.pl do 2 lutego 2018 r.

Proponujemy Państwu zajęcia:

  • Język angielski/niemiecki
  • Komputerowe
  • Zajęcia aerobiku i pływania na basenie
  • Zdrowy kręgosłup
  • Nordic walking
  • Warsztaty taneczne
  • Pierwsza pomoc przedmedyczna

Zajęcia odbywać się będą w świetlicach wiejskich oraz pracowniach komputerowych Gminy Lubin, jak również na basenach w Lubinie oraz gminnych trasach szlaków turystycznych.  Udział w projekcie jest bezpłatny.

Akademia Senioralna czeka na swoich Seniorów.

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
w propozycjach zajęć Akademii Senioralnej Gminy Lubin’2018.