Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Powiatowo-Gminny Turniej Tenisa Stołowego dla seniorów 50+

Powiatowo-Gminny Turniej Tenisa Stołowego dla seniorów 50+

W czwartek 20.02.2020r. w świetlicy sołeckiej w Oborze odbył się III Powiatowo-Gminny Turniej Tenisa Stołowego dla seniorów 50+. Do zawodów zgłosiło się 14 zawodników, którzy rozegrali turniej systemem ”rosyjskim ”. Każdy z uczestników otrzymał upominek, a pierwsza szóstka pamiątkowe statuetki. Miłym wydarzeniem czwartkowych zmagań był udział ks. Piotra Drapiewskiego, wielkiego miłośnika sportu. Sędzią głównym zawodów był Jerzy Tadla.

Końcowe wyniki:

1. Leszek Karczewski – Obora

2. Adam Ganczar – Obora

3. Jarosław Slota – Obora

4. Jacek Kaliski – Obora

5. Marian Kupiecki – Obora

6. Leszek Kowalik – Lubin

7. Konrad Bartkowiak-Szklary Górne

8. Zdzisław Trojanowski – Lubin

9-10 Stanisław Klin -Chróstnik

Tadeusz Wodziczka-Krzeczn Wielki