Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Pani Gabryela Razowska z Koła Gospodyń Wiejskich w Krzeczynie Małym

Pani Gabryela Razowska z Koła Gospodyń Wiejskich w Krzeczynie Małym

Pani Gabryela Razowska z Koła Gospodyń Wiejskich w Krzeczynie Małym ma także ogromne zamiłowanie do robótek szydełkowych i z wielką pasją z bawełnianych nici tworzy serwety, bombki, aniołki, motylki… Prace swoje wystawia na jarmarkach, kiermaszach i różnych lokalnych oraz regionalnych imprezach, obdarowuje nimi również swoich bliskich i przyjaciół. Ponadto pisze teksty – rymowanki oraz wierszyki okolicznościowe na rozmaite uroczystości.

„Daje mi to zadowolenie oraz wypełnia wolny czas”
– mówi Pani Gabryela

W 2016 r. wraz z panią Bogusławą Trojanowską otrzymała nominację do Aniołów Kultury Gminy Lubin w kategorii RĘKODZIEŁO.