Ośrodek Kultury Gminy Lubin

PAN PATRYK RYŚ Z OSIEKA

Patryk Ryś jest mieszkańcem Osieka. Jest młodym producentem muzycznym oraz piosenkarzem występującym pod pseudonimem RIKI.

Od najmłodszych lat interesowały go wszelkiego rodzaju instrumenty muzyczne, aż rozpoczął naukę w Szkole Muzycznej CK MUZYK na keyboardzie. Kontynuował doskonalenie swoich umiejętności pod okiem pana Jerzego Kusia. Jako nastolatek zakochał się w programach do produkcji muzycznej i dzięki nim zaczął tworzyć własne kompozycje, do których pisze teksty, muzykę oraz wykonuje je. Patryka można posłuchać na kanale YouTube lub na jego fanpage’u na facebooku wpisując pseudonim Riki.

Prowadził warsztaty muzyczne pt. „Robimy hity, od pomysłu do utworu” zakończonych nagraniem z młodzieżą z I LO utworu z udziałem wielu instrumentów i wykonania go podczas Dni Kultury. Dwukrotnie był członkiem jury w konkursie piosenki „Scena dla każdego”, Realizuje aranżacje muzyczne dla Szkół Gminy Lubin. Tworzy kompletne utwory dla innych wykonawców, a także udziela lekcji gry na instrumentach.

Patryk Ryś w 2019 r. został nominowany do Aniołów Kultury Gminy Lubin w kategorii: TANIEC, MUZYKA, ŚPIEW.