Ośrodek Kultury Gminy Lubin

OLGA SZOMAŃSKA KOLĘDOWA – koncert

Olga Szomańska była gościem specjalnym wydarzenia: Inauguracji Akademii Senioralnej Gminy Lubin 2020 oraz podsumowań projektów IV edycji Akademii Senioralnej Gminy Lubin oraz II edycji Wybieram Teatr. Wokalistka, aktorka teatralna, serialowa i filmowa oraz laureatka wielu festiwali zaprosiła nas na koncert świąteczny. Usłyszeliśmy najpiękniejsze polskie kolędy i znane świąteczne przeboje. Nie zabrakło utworów autorstwa Piotra Rubika i Zbigniewa Książka pochodzących ze słynnego oratorium Tu Es Petrus, w którym w duecie z Przemysławem Brannym śpiewała „Niech mówią, że to nie jest miłość”. Wystąpiła z koncertem pt. Olga Szomańska kolędowa 30 stycznia 2020.
Było nostalgicznie, wzruszająco i dowcipnie. Artystka wraz z towarzyszącym jej pianistą Jackiem Subociałło poprzez niezwykły kontakt z publicznością i oryginalne wykonanie stworzyli wyjątkowe widowisko, przywołujące magię minionych świąt.