Ośrodek Kultury Gminy Lubin

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W GMINIE LUBIN

11 LISTOPADA 1918 – POLSKA ODZYSKUJE NIEPODLEGŁOŚĆ.    

Narodowe Święto Niepodległości, jest świętem wzniosłym i radosnym. Każdy Polak w tym uroczystym i jakże ważnym dniu, choć przez chwilę powinien pomyśleć o naszych rodakach, którzy 99 lat temu walczyli o odzyskanie niepodległości Polski.
Z tej okazji aby upamiętnić i podziękować bohaterom walczącym o wolny kraj, Wójt Gminy Lubin oraz Ośrodek Kultury Gminy Lubin tradycyjnie już zapraszają Państwa na uroczystości, które odbędą się w poszczególnych miejscowościach Gminy Lubin:

 

10 listopada 2017 r. – NIEMSTÓW

18:00  Koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu zespołu LEJDIS ze Składowic w świetlicy wiejskiej w Niemstowie

 

11 listopada 2017 r. – SIEDLCE

10:00   Msza św. w kościele pw. Św. Michała Archanioła

11:00   Uroczystość przy zbiorowej mogile Żołnierzy Wojska Polskiego – prezentacja patriotyczna przygotowana przez dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Henryka  Sienkiewicza w Siedlcach oraz zespół wokalny SIEDLECKA NUTA

11:45   Prezentacja patriotyczna przygotowana przez dzieci z Przedszkola im.  Jana Pawła II w Raszówce

12:00   Koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu zespołu GŁOSY Z SZEWSKIEJ w sali  gimnastycznej Szkoły Podstawowej
w Siedlcach

14:30   Gminny Turniej Szachowy z okazji Dnia Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Lubin w świetlicy Szkoły Podstawowej
w Siedlcach

 

11 listopada 2017 r. – OSIEK

19:00    Koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu zespołów SIEDLECKA NUTA i JARZĘBINA w świetlicy wiejskiej w Osieku