Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Niepodległa i polscy artyści dodają otuchy – #wszystkobędziedobrze


Szanowni Państwo,

Biuro Programu „Niepodległa” wraz z gwiazdami polskiej muzyki przygotowało projekt #wszystkobędziedobrze. To wyjątkowe przedsięwzięcie muzyczne wykonawców, którzy we wspólnym utworze dodają nam wszystkim otuchy i przypominają, że choć teraz nastał czas próby, to wkrótce wrócimy do normalnego życia.
O tym, że wszystko będzie dobrze, zapewniają nas: Wojtek Cugowski, Edyta Golec, Łukasz Golec, Paweł Golec, Natalia Kawalec, Piotr Kupicha (Feel), Halina Mlynkova, Piotr Sołoducha (Enej), zespół TULIA oraz Roksana Węgiel.
Autorem słów i muzyki jest Wojciech Byrski, a producentem muzycznym Marcin Kindla.
Utwór został nagrany i przygotowany zgodnie z wymogami stanu epidemii – każdy z artystów nagrywał swoją partię indywidualnie zgodnie z zaleceniem #zostańwdomu. Zapraszamy wszystkich do pozostania w domach – jeżeli to tylko możliwe – i wspólnego zaśpiewania #wszystkobędziedobrze.
Dodajmy sobie nawzajem otuchy pamiętając w tych trudnych chwilach, że  #wszystkobędziedobrze.

Spot z utworem do udostępniania dostępny na stronach:

https://youtu.be/uCA6dbG1K80 
www.niepodlegla.gov.pl
www.youtube.com/niepodlegla1918
www.facebook.com/niepodlegla1918
www.twitter.com/niepodlegla 
www.instagram.com/niepodlegla1918.
 
Biuro Programu „Niepodległa”