Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Międzypokoleniowy turniej wiedzy na 100 – lecie niepodległości. OSIEK – 09.11.2018 r. – godz. 17.00

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza do uczczenia roku jubileuszowego widowiskiem w postaci interaktywnego turnieju historycznego. Rok obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości jest wspaniałą okazją do głębszego poznania drogi naszego kraju do niepodległości i naszych dokonań po jej odzyskaniu, a także budowania wspólnoty poprzez integrację i aktywizację mieszkańców Gminy Lubin.

Profesjonalne oprogramowanie pozwalające każdemu graczowi na połączenie się z dużym ekranem sprawia, że emocje udzielą się całej widowni, która zostaje zaangażowana w multimedialną rozgrywkę.

Wytypowane międzypokoleniowe drużyny zmierzą się z pytaniami dotyczącymi wielu dziedzin: historii, sportu, kultury, życia codziennego oraz postaci Józefa Piłsudskiego.

Atmosferę dodatkowo podkreślą projekcje multimedialne, tło muzyczne i efekty dźwiękowe a całość poprowadzi doświadczony konferansjer, który oprócz prowadzenia gry przybliży ciekawostki i fakty historyczne widowni.

Niezapomniane utwory związane z naszą historią przypomni zespół Lejdis.

Do wspólnej zabawy i kibicowania zapraszamy nie tylko miłośników historii. Dla publiczności również przewidziane są pytania konkursowe.

Spotykamy się w świetlicy w Osieku, w najbliższy piątek 09.11.2018 roku o godz. 17.00.