Ośrodek Kultury Gminy Lubin

KONKURSY PLASTYCZNE – WIELKANOC 2018

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza do udziału w gminnych konkursach plastycznych. Na zwycięzców, jak co roku, czekają atrakcyjne nagrody!!!

W konkursie na PISANKĘ mogą wziąć udział prace przygotowane indywidualnie bądź zespołowo. Każdy uczestnik do konkursu może zgłosić o 1 do 3 własnoręcznie wykonanych pisanek. Ocenie w szczególności podlegać będzie tradycyjna metoda zdobienia jaj.

W konkursie na KARTKĘ WIELKANOCNĄ mogą brać udział prace przygotowane indywidualnie. Każdy uczestnik konkursu zgłosić może 1 własnoręcznie wykonaną kartkę o maksymalnym formacie A5 (techniką dowolną).

Na prace czekamy do 09.03.2018 r. w Ośrodku Kultury Gminy Lubin, pok. 113.

Szczegóły konkursów znajdują się w załączonych regulaminach:

PISANKA 2018 regulamin

KARTKA WIELKANOCNA 2018 – regulamin