Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Konkurs na „Najpiękniejszy wieniec dożynkowy”

Konkurs na „Najpiękniejszy wieniec dożynkowy” adresowany jest do mieszkańców sołectw naszej gminy. Zgłaszać można jedynie wieńce, które formą i użytymi materiałami nawiązują do polskich tradycji wieńców dożynkowych. Wieniec nie powinien przekraczać rozmiarów: wysokość maksymalna 180 cm, szerokość u podstawy oraz maksymalna średnica wieńca 150 cm. Nie może również zawierać elementów plastiku, styropianu, tworzywa sztucznego, a konstrukcja musi umożliwiać jego niesienie w korowodzie dożynkowym.

Termin zgłoszenia wieńca upływa 14.08.2017 r. o godz. 15:00. Zgłoszenie na karcie dołączonej do regulaminu prosimy kierować na adres e-mail: sekretariat@okgminalubin.pl lub osobiście w siedzibie Ośrodka Kultury Gminy Lubin, Księginice 14.

Termin i miejsce dostarczenia wieńca: 19.08.2017 r. w godz. 15:30-16:30 – boisko w Czerńcu.

Rozstrzygnięcie konkursu: 19.08.2017 r. godz. 17:00 – boisko w Czerńcu.

Szczegółowe informacje w regulaminie.

Do pobrania: Regulamin i karta zgłoszenia

Zapraszamy do udziału.