Ośrodek Kultury Gminy Lubin

KOLEJNY TYDZIEŃ WAKACJI Z OKGL

Trzeci tydzień wakacji zaczęliśmy na sportowo drużynowymi rozgrywkami na kręgielni RCS w Lubinie. Młodzi  zawodnicy podzieleni na dwie drużyny dziewcząt i chłopców, bardzo poważnie podeszli do rywalizacji. Wygrała drużyna chłopców  wynikiem 476 pkt. Dziewczynki zdobyły niewiele mniej, bo aż 419 pkt. Z kręgielni cała zintegrowana grupa udała się do kina Helios na seans filmowy pt.: „Sekretne życie zwierząt domowych 2”.

W czwartek 18 lipca 2019 r. 38-osobowa grupa autokarem udała się na warsztaty iluzji w malowniczo położonej niewielkiej miejscowości Miłków, koło Karpacza. CYRKLAND, czyli Młodzieżowy Teatr Cyrkowy – to kolorowe, bajkowe miejsce przenoszące gości do cyrkowego świata magii, sztuczek i akrobacji. Wszyscy znaleźliśmy się w miejscu, które uczy, bawi i w miły sposób organizuje czas dla dzieci.

Gorąco zapraszamy do udziału w naszych najbliższych wycieczkach. Jeszcze tylko do poniedziałku /29.07.2019/ przyjmujemy zapisy na wycieczkę do Kopalni Złota w Złotym Stoku. Na ostatni wyjazd zapraszamy 8 sierpnia 2019 r. do Zamku Książ – zapisy na wycieczkę do 05.08.2019 r.

Odwiedzajcie naszą stronę na: www.okgminalubin.pl, a także: facebook.com/okgminalubin

PSz/MK