Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Kolejne zaproszenie na warsztaty

Zapraszamy do udziału w kolejnych świątecznych warsztatach artystycznych.

Tym razem proponujemy warsztaty techniką decupage w dwóch kolejnych świetlicach naszej gminy.

  1. Raszowa Mała – świetlica wiejska – 05.12.2017 r. /wtorek/ – g.17.00
  2. Miłoradzice – świetlica wiejska – 07.12.2017 r. /czwartek/ – g.17.00

Zainteresowanych prosimy o zapisy, ponieważ ilość miejsc podczas warsztatów jest ograniczona. Warsztaty są bezpłatne a materiały zapewnia organizator. Zapisy przyjmujemy pod nr telefonu: 76-845-59-86 lub osobiście w OKGL, Księginice 14, pokój nr 113.

Odbyły się już spotkania w Pieszkowie, Raszówce, Księginicach i Kłopotowie. Zainteresowanie było duże, ponieważ zaproponowano ciekawe techniki plastyczne tj.: odlewy gipsowe, które następnie były ozdabiane oraz grawer świąteczny na szkle. Jak zawsze sprawdziły się zajęcia z wikliną papierową, z której można wyczarować dosłownie wszystko – ale tematycznie uczestnicy warsztatów nauczyli się, jak zrobić choinkę, gwiazdy i anioły. Niebawem zamieścimy zdjęcia ze wszystkich warsztatów.