Ośrodek Kultury Gminy Lubin

ISKRA w nowym składzie

ISKRA w nowym składzie

Zespół Iskra istnieje od 2008 roku. Jest to grupa dzieci i młodzieży, którą łączy wspólna pasja do muzyki. Zespół ma charakter wokalno-instrumentalny, w swoim dorobku artystycznym posiada bardzo bogaty i różnorodny repertuar. Dla członków zespołu ważne jest to, aby wciąż się rozwijać, szukać nowego repertuaru, ciekawych pomysłów na aranżacje piosenek. Przez listopad i grudzień 2015 roku dołączyły do ISKRY nowe osoby uzdolnione muzycznie. W nowej odsłonie zespół zaprezentował się na imprezie grudniowej w Osieku. Aktualnie ISKRA liczy sobie 12 członków (mieszkańców Gminy Lubin – Krzeczyn Wielki, Gogołowiece, Osiek, Miłoradzice), uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, licealnych i studentów. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, najczęściej w soboty. Zespół prowadzi doświadczony instruktor muzyczny – Anna Barszczyńska.