Ośrodek Kultury Gminy Lubin

III ZLOT BLIŹNIAKÓW GMINY LUBIN

Zapraszamy na trzecie spotkanie bliźniaków mieszkających na terenie Gminy Lubin, które odbędzie się 8 września 2018 r. podczas imprezy plenerowej X FESTIWAL KAPUSTY I PIEROGA w Księginicach.

Taki zlot to przede wszystkim okazja do świetnej zabawy, poznania innych bliźniąt i być może zawarcia lub zacieśnienia znajomości wśród braci bliźniaczej.

Podczas spotkania spróbujemy ukazać i odgadnąć fenomen bliźniaków m.in. przeprowadzając wywiady o ulubionych potrawach, zajęciach, zainteresowaniach. Podjęte zostaną próby ustalenia w toku przeprowadzonych konkursów, czy bliźniacy to identyczne osoby, czy też zupełnie różne.

Z chęcią poznamy ciekawe historie z życia par bliźniaczych, jak np. siostra za siostrę zdawała egzamin, sytuacje kiedy nawet mamie nie udało się rozpoznać które z dzieci było sprawcą  jakiegoś wybryku oraz inne wydarzenia w szkole, na podwórku, w kontaktach koleżeńskich i rodzinnych.

Na pamiątkę wydarzenia – każdy bliźniak otrzyma  oryginalną koszulkę ze Zlotu Bliźniaków w Gminie Lubin. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 sierpnia 2018 r. na adres:  sekretariat@okgminalubin.pl lub osobiście: Ośrodek Kultury Gminy Lubin, ul. Księcia Ludwika I 3 w Lubinie, bądź telefonicznie pod nr: 76 844 82 33, 76 845 59 86.

Zachęcamy do udziału w zabawie!