Ośrodek Kultury Gminy Lubin

II ZLOT BLIŹNIAKÓW Gminy Lubin

Zapraszamy na drugie spotkanie bliźniaków mieszkających na terenie Gminy Lubin, które odbędzie się 24 czerwca 2017 r.
o godz. 16:45 podczas imprezy plenerowej NOC ŚWIĘTOJAŃSKA ’ 2017 w Bukownej.

Taki zlot to przede wszystkim okazja do świetnej zabawy, poznania innych bliźniąt i być może zawarcia lub zacieśnienia znajomości wśród braci bliźniaczej.

Podczas spotkania spróbujemy ukazać i odgadnąć fenomen bliźniaków m.in. przeprowadzając wywiady o ulubionych potrawach, zajęciach, zainteresowaniach. Podjęte zostaną próby ustalenia w toku przeprowadzonych konkursów czy bliźniacy to identyczne osoby, czy też zupełnie różne.

Z chęcią poznamy ciekawe historie z życia par bliźniaczych, jak np. siostra za siostrę zdawała egzamin, sytuacje kiedy nawet mamie nie udało się rozpoznać które z dzieci było sprawcą  jakiegoś wybryku oraz inne wydarzenia w szkole, na podwórku,  w kontaktach koleżeńskich i rodzinnych.

Na pamiątkę wydarzenia – każdy bliźniak otrzyma  pamiątkową koszulkę ze  Zlotu Bliźniaków w Gminie Lubin, jeśli zgłosi chęć uczestnictwa do 20 czerwca 2017 r. do godz. 12:00 na adres:  sekretariat@okgminalubin.pl lub osobiście: Ośrodek Kultury Gminy Lubin, Księginice 14, lub tel. 76 844 82 33 lub tel. 76 845 59 86.