Ośrodek Kultury Gminy Lubin

I PRZEJAZD NA BYLE CZYM – już 18 czerwca 2016 r. w miejscowości Bukowna

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza na pierwszy wspólny przejazd na byle czym. Do udziału zachęcamy wszystkich bez względu na wiek. Warunek jest jeden: trzeba umieć się dobrze bawić i być mieszkańcem naszej gminy.

Chcielibyśmy aby I PRZEJAZD NA BYLE CZYM stał się atrakcją barwnego i fantazyjnego korowodu w ramach 8 Nocy Świętojańskiej, która odbędzie się 18.06.2016 r. w miejscowości Bukowna. W paradzie może wziąć udział każdy pojazd zgłoszony na załączonym formularzu. Wykonawcami pojazdów mogą być grupy, jak również pojedyncze osoby z naszej gminy. Dozwolone są pojazdy o różnych napędach, np. ręcznym, nożnym czy żaglowym, samobieżne, pchane, ciągnięte, a więc wszystkie chwyty dozwolone, gdy pojazd napędzany jest siłą mięśni. Przewidujemy atrakcyjne nagrody pieniężne, a przede wszystkim gwarantujemy wspólną zabawę z mieszkańcami miejscowości Bukowna, którzy całym sercem angażują się we współorganizację imprezy.

Czekamy na zgłoszenia do 15.06.2016 r.

Pobierz:

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

SONY DSC