Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Gminny Przepiśnik Online– kulinarna podróż

Przepiśnik online – kulinarna podróż

W efekcie konkursu kulinarnego w ramach Festiwalu Kapusty i Pieroga online, Ośrodek Kultury Gminy Lubin przygotował niespodziankę w postaci ebooka  pt. „Przepiśnik – Smakołyki Gminy Lubin”. W ebooku znalazły się konkursowe przepisy, propozycje dekoracji stołów oraz prezentacje kół gospodyń i miłośników gotowania z różnych miejscowości. Dzięki ich zaangażowaniu, wyobraźni  i niezwykłym zdolnościom powstała pierwsza odsłona wirtualnego gminnego przepiśnika, który uzupełniany będzie o kolejne konkursy. Internauci mają do dyspozycji 20 przepisów, które będą mogli przyrządzić w domu. To dobra okazja do sprawdzenia swoich kulinarnych umiejętności.

Smacznego!

Przepiśnik online – kulinarna podróż W efekcie konkursu kulinarnego w ramach Festiwalu Kapusty i Pieroga online, Ośrodek Kultury Gminy Lubin przygotował niespodziankę w postaci ebooka pt. „Przepiśnik – Smakołyki Gminy Lubin”. W ebooku znalazły się konkursowe przepisy, propozycje dekoracji stołów oraz prezentacje kół gospodyń i miłośników gotowania z różnych miejscowości. Dzięki ich zaangażowaniu, wyobraźni i niezwykłym zdolnościom powstała pierwsza odsłona wirtualnego gminnego przepiśnika, który uzupełniany będzie o kolejne konkursy. Internauci mają do dyspozycji 20 przepisów, które będą mogli przyrządzić w domu. To dobra okazja do sprawdzenia swoich kulinarnych umiejętności.Smacznego!FESTIWAL KAPUSTY I PIEROGA – ONLINERozstrzygnięcie konkursu kulinarnego:I MIEJSCA:KLUB POD GARAMI w składzie: Irena DworakDanuta DrypczewskaMirosława PiszelJózefa StojakAndrzej Piszel – fotoPotrawa: Pierogowa wariacja z batataSTOWARZYSZENIE NASZ NIEMSTÓW w składzie: Beata MorochSylwia AdamczewskaGabriela BartosiakWeronika SzymańskaMałgorzata RojekSylwia ŁuczakMarta LewandowskaPotrawa: Kapuściany KociołekSOŁECTWO WIERCIEŃ w składzie: Krystyna HubkaMieczysław HubkaMałgorzata TargowiczPotrawa: Gołąbki warzywneSIEDLECKA NUTA w składzie:Jolanta FijałkowskaEwa DomowiczAnna WyrazMaria MaczugaMaria GalubaPotrawa: Pierogi z kapustą i grzybamiSOŁECTWO SKŁADOWICE w składzie:L. FranczakG. BalewiczD. MusiałK. HajderJ. PasońT. GrólewskaW. ZasadaB. ZiębaS. KapustaG. KapustaPotrawa: Pierogi z serem i miętąKOŁO GOSPODYŃ KRZECZYN WIELKI w składzie: Halina CzerniakDanuta KumorHalina ChrącholIrena KądziołkaWiesława SchultzPotrawa: Kapusta faszerowana wołowinąKOŁO GOSPODYŃ OBORA w składzie:Halina PrzystupaWioletta PawlikBeata KarczewskaAldona AdamowiczDorota DenisiewiczTeresa ŚwiętonowskaPotrawa: gołąbki na parzePIESZKOWIANKI w składzie:Renata JędrakJadwiga KołczJolanta TomczakLeokadia GimelAgnieszka WindyszPotrawa: Mix pierogów w okrasie boczkowejKOŁO KOBIET NIEZALEŻNYCH BABECZKI w składzie:Iwona MazurZofia SzturmDanuta BabiarczykUrszula WojciechowskaPotrawa: Babeczki z kapustyBUCZYNIANKI w składzie:Jolanta JankunJózefa KutaRenata KucharzakWeronika KucharzakPaulina FrącPotrawa: Buraczkowe pierogi z fetą i boczkiemLEŚNE ECHO w składzie:Cecylia GałązkaElżbieta KosturekMariaPotrawa: Pierogi ruskie z miętąSkładowice Pieszków / dolnośląskie Sołectwo Krzeczyn Wielki Wiercień Społeczność Buczynka Sołectwo Księginice Gmina Lubin GminaLubin31 Sołectwo Osiek

Opublikowany przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin Poniedziałek, 7 września 2020