Ośrodek Kultury Gminy Lubin

FESTIWAL KAPUSTY I PIEROGA ONLINE

FESTIWAL KAPUSTY I PIEROGA ONLINE

            Przed nami wyjątkowa, bo XII edycja Festiwalu Kapusty i Pieroga, która w całości odbędzie się Online. To nasz innowacyjny pomysł na to jak zebrać mieszkańców Gminy Lubin w jednym miejscu bez wychodzenia z domu. W nowej edycji pojawią się nowe propozycje konkursowe -fotograficzna i literacka. Nawet w wirtualnej odsłonie festiwalu nie mogłoby zabraknąć tradycyjnego konkursu kulinarnego z udziałem naszych kół gospodyń, sołectw, zespołów i aktywnych grup. Celem tegorocznej zabawy jest stworzenie wirtualnego przepiśnika, w którym znajdą się konkursowe potrawy, tak aby każdy mógł wypróbować przepisy i doskonalić sztukę kulinarną.

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zachęca do wspólnej zabawy.

– KONKURS KULINARNY– „Najlepsza potrawa z kapusty i pieroga” dzięki któremu stworzymy multimedialny przepiśnik z potrawami z kapusty i pieroga, który dodatkowo będzie ubarwiony pięknymi zdjęciami, które od Was otrzymamy.

– KONKURS FOTOGRAFICZNY– „Kadr inspirowany kapustą lub pierogiem”, czekamy na Wasze zdjęcia inspirowane kapustą lub pierogiem – w końcu wyobraźnia nie zna granic.

– KONKURS LITERACKI – „Twoje wspomnienie z Festiwalu” – mamy nadzieję, że podzielicie się z nami swoimi najlepszymi wspomnieniami z ostatnich XI edycji Festiwalu Kapusty i Pieroga.

            Jesteśmy przekonani, że mimo iż Festiwal nie odbywa się w tradycyjny i dobrze znany nam sposób w miejscowości Księginice będziemy mogli wspólnie przeżyć wyjątkowe chwile. Tradycyjnie Festiwal trwał jeden dzień, tegoroczna edycja Online potrwa 3 tygodnie. Startujemy już dziś, a zakończenie zgodnie z Kalendarzem Imprez Kulturalnych 5 września.

Wszystkie szczegóły znajdują się w poniższych regulaminach.