Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Dzieci i młodzież!!!!!! Ta informacja skierowana jest do Was.

Zapraszamy Was serdecznie na naukę różnych choreografii  tańca m.in.  współczesnego, klasycznego, improwizacji tanecznej, pracę nad ruchem scenicznym. Zajęcia poprowadzi laureatka wielu turniejów tańca: ogólnopolskich i międzynarodowych,  Pani Karolina Tuszyńska-Kluzek. Instruktor tworzy świetną atmosferę na zajęciach, dlatego nie może Was na nich zabraknąć.

  Zajęcia taneczne to nie wszystko, bo mamy dla Was jeszcze jedną propozycję.

W naszym Ośrodku Kultury od grudnia 2015 r. działa Studio Piosenki „Łał”, sekcję tą tworzą dzieci
i młodzież a zajęcia prowadzi dyplomowany muzyk, wokalista i nauczyciel muzyki Pan Kamil Lis.
Instruktor ćwiczyć będzie z Wami:  emisję głosu, pracę nad głosem, ćwiczyć  dykcyję, podstawy interpretacji, doskonalić  aparat oddechowy, artykulacyjny, pracę z mikrofonem, pomoże  w doborze repertuaru.

Zapisujcie się szybko bo liczba miejsc jest ograniczona. Zapisywać możecie się do  30.11.2017 r.
w siedzibie OKGL lub telefonicznie.

Ośrodek Kultury Gminy Lubin,

Ksieginice 14, 59-300 Lubin

tel. 76 844 82 33