Ośrodek Kultury Gminy Lubin

Christmas songs w Capitolu

Dużym sukcesem okazał się pomysł zorganizowania wyjazdu na koncert „Christmas songs” w wykonaniu Małgorzaty Walewskiej i „Gary Guthman Quartet”. To kolejna propozycja wyjazdowa zorganizowana przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Latem, mieszkańcy naszej gminy odwiedzili Operę Wrocławską, gdzie mogli podziwiać spektakl „Carmen”.

We wtorkowy, przedświąteczny wieczór, do wrocławskiego Capitolu wyjechało ponad pięćdziesiąt osób. Mieli oni możliwość obejrzenia ciekawego eksperymentu, polegającego na połączeniu muzyki jazzowej i operowej w tradycyjnym repertuarze świątecznym. Dużym zaskoczeniem była także sposobność spotkania się z artystami po zakończonym występie. Pomimo późnej godziny powrotu, wszyscy zgodnie deklarowali chęć uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach, proponowanych przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin.

WW