Ośrodek Kultury Gminy Lubin

ANIOŁY KULTURY GMINY LUBIN – I edycja

Odkrywamy talenty mieszkańców Gminy Lubin.

ANIOŁEK 2016Anioły Kultury Gminy Lubin to nagroda przyznawana lokalnym twórcom. Celem akcji zainicjowanej przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin jest wyróżnienie i uhonorowanie osób oraz grup artystycznych za wybitne osiągnięcia i dorobek w dziedzinie sztuki. Przyznanie nagród będzie promocją przedstawionej twórczości mieszkańców naszej gminy. Poznanie lokalnych twórców  daje szansę dotarcia do działalności artystycznej, która powstaje w zaciszu domowym, często chowana do szuflady. Wrażliwość i piękno przyczyniają się do podnoszenia jakości życia i odbierania świata różnymi zmysłami.

Prosimy wszystkich zainteresowanych o zgłaszanie kandydatur osób ze swojego otoczenia, które wykazują się zdolnościami artystycznymi, mają różnorodne zainteresowania, pasje i  talenty.

Proponujemy kategorie: 2016-ANIOŁY KULTURY-logo
1. Muzyka, śpiew, taniec,
2. Literatura, film,
3. Malarstwo, rzeźba,
4. Rękodzieło,
5. Animator kultury.

 

Oczekujemy na zgłoszenia do 17 maja 2016 r. na dołączonym formularzu, gdzie należy przedstawić kandydaturę wybranej osoby/grupy z opisem talentów oraz materiały dokumentujące działalność kulturalną kandydata (zdjęcia, nagrania CD i DVD, gotowe prace, itp.) i ewentualne posiadane nagrody i wyróżnienia.

Gala finałowa Aniołów Kultury Gminy Lubin odbędzie się 29 maja 2016 r. w świetlicy wiejskiej w Oborze w ramach Dni Kultury Gminnej.

Organizator:
Ośrodek Kultury Gminy Lubin
59-300 Lubin, Księginice 14,
Tel. 76 8455986
e-mail: sekretariat@okgminalubin.pl
www.okgminalubin.pl

Formularz zgłoszeniowy: Pobierz