Ośrodek Kultury Gminy Lubin

ANIOŁY DAJĄ SIŁĘ – KONKURS ONLINE

ANIOŁY DAJĄ SIŁĘ – KONKURS ONLINE

ANIOŁY DAJĄ SIŁĘ – KONKURS ONLINE

Anioły dają siłę do przetrwania trudnych chwil. Symbolizują także to, co w nas najlepsze, nasze zalety, dokonania i potencjał.

Zapraszamy do udziału w konkursie na odległość i stworzenia swojego anioła. Spędzamy teraz więcej czasu w domu i zachęcamy do wykorzystania go na pracę twórczą.

Użyjcie drzemiące w Was zdolności artystyczne i do dzieła. Liczymy na Waszą kreatywność i inwencję twórczą. Technika prac dowolna – rzeźba, malarstwo, rysunek, rękodzieło, szycie, dzierganie, a może wypiek lub potrawa kulinarna… Wszystko zależy od wyobraźni autora pracy. Zaskoczcie nas!


Na zwycięzców czekają nagrody i wyróżnienia. Nagrodzony projekt przestrzenny zostanie wykorzystany do wzoru Anioła na Galę – ANIOŁY KULTURY GMINY LUBIN 2021. Anioły prezentowane będą na Facebooku oraz stronie internetowej Ośrodka Kultury Gminy Lubin.

Prace w FORMIE ZDJĘCIA przyjmowane są do 24 maja 2020 r. na adres OKGL: sekretariat@okgminalubin.pl wraz z imieniem i nazwiskiem, miejscowością oraz numerem telefonu wykonawcy. Warunkiem udziału w konkursie – jest wypełnienie załączonej do regulaminu karty zgłoszeniowej – wysłanej również online, w formie zdjęcia lub skanu.

Zawsze w maju, miesiącu ludzi kultury  OKGL organizował Galę – Anioły Kultury Gminy Lubin. Stąd też tematem przewodnim proponowanego konkursu jest ANIOŁ.  Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 29.05.2020 r. – dokładnie w dniu Animatora Kultury.

Poniżej regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa do pobrania.