Ośrodek Kultury Gminy Lubin

23.05.2019 r. – świetlica OBORA

Raz Dwa Trzy zagrał podczas tegorocznej gali rozdania nagród Anioły Kultury Gminy Lubin. To zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, zdobywać rzeszę fanów i cieszyć się życzliwością krytyków.

Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja grania to znaki firmowe zespołu, który karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Podczas koncertu „ Ważne piosenki i piosenki Młynarskiego” usłyszymy utwory, w których Adam Nowak, charyzmatyczny lider w swoich tekstach zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą. Wszystko w dźwiękach gitar, akordeonu i kontrabasu łączących rockowe granie z liryką, która porusza i pozostaje na długo w słuchaczu.
Usłyszeliśmy również niezwykłe interpretacje utworów Wojciecha Młynarskiego, które zespół zawarł na pokrytej platyną płycie „Młynarski”, mierząc się z największymi przebojami mistrza, „Jeszcze w zielone gramy” czy „Jesteśmy na wczasach”.

Raz, Dwa, Trzy, to zespół mający niesamowity dar przekazywania swojej muzyki na żywo, co doceniła publiczność wypełniająca do ostatniego miejsca świetlicę w Oborze. Ponad godzinny koncert pełen był świetnej muzyki, niezapomnianych brzmień, ale i zadumy. Zespół z Adamem Nowakiem na czele – pokazał, że granie nadal sprawia mu radość, a on swoim graniem daje wyjątkową radość publiczności…